Położna Blisko Rodziny – o mnie

Nazywam się Ewelina Wiech i jestem położną noworodkową i laktacyjną. Pracuję w oddziale neonatologii od 2004 roku, a obecnie głównie z wcześniakami i ich mamami walczącymi o każdą kroplę pokarmu. Część mojej pracy zawodowej to wspieranie kobiet w okresie laktacji stymulowanej i utrzymywanej laktatorem oraz pomoc w początkach i trudnościach karmienia piersią.

Dodatkowo jestem doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci oraz instruktorem masażu Shantala po Szkole Masażu Shantala i instruktorem prawidłowej pielęgnacji niemowląt. Te umiejętności dodają wartości mojej pracy i sprawdzają się w opiece nad małym dzieckiem. Dzięki nim mogę wspierać rodziców i podnosić ich poczucie kompetencji w pielęgnowaniu swoich dzieci.

chura-kropla2

Spotykam się z rodzicami na konsultacjach domowych na terenie Warszawy. Są to konsultacje chustowe, spotkania z nauki masowania i wspierania dotykiem dzieci oraz porady laktacyjne w zależności od potrzeb i problemów.

POZNAJ MNIE

Nie jestem anonimową osobą. Posiadam konkretne umiejętności i zawód 🙂

Jestem osobą, która dba o dokształcanie się i oprócz dyplomu położnej ukończyłam inne ważne dla mnie kursy, o których możesz poczytać TUTAJ.

Jeśli będziesz lub jesteś Mamą i potrzebujesz wsparcia w związku z pojawieniem się Maluszka na świecie, to jestem osobą, u której możesz go szukać. Pewnych rzeczy można się dowiedzieć i nauczyć jeszcze zanim Dziecko pojawi się na świecie, później przyjdzie czas na praktykę i doświadczenie.

Jeśli jako Rodzicom, przydałaby się Wam na starcie profesjonalna pomoc, to jestem osobą, która chętnie spotka się z Wami. To nowa sytuacja, więc i pytań może pojawić się wiele.

Jeśli chcesz wejść w świat Maluszka ze spokojem i w poczuciu własnych kompetencji jako Mamy czy Taty, to jestem osobą, która może asystować Wam przy rozpoczynaniu tej rodzicielskiej drogi.

Jeśli coś będzie ponad moje możliwości i umiejętności, to możesz mieć pewność, że nie będę próbować rozwiązywać problemu „na siłę”, a wspólnie zastanowimy się gdzie można szukać pomocy.

Działam na terenie Warszawy

Ewelina Wiech
położna
edukator laktacyjny
doradca laktacyjny CDL
doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich
instruktor masażu Shantala i prawidłowej pielęgnacji niemowląt

 

Można skontaktować się ze mną w następujący sposób:

 

e-mail: bliskorodziny@gmail.com

lub

e-mail: wiech.ewelina@gmail.com

tel. komórkowy: 604411073

 

jeśli nie odbiorę, bo będę zajęta, proszę wyślij wiadomość sms lub e-mail
LOGO_rysunek
By być… Blisko Rodziny